Posnet Ergo – kasa przyjazna wielu przedsiębiorcom

kasa fiskalna Posnet Ergo

Wybierając dane urządzenie fiskalne, sprawdzamy, z jaką dokładnością odpowiada ono na potrzeby naszej firmy. Czy zapewnia dostatecznie wysokie parametry użytkowe, czy posiada wszystkie istotne funkcje oraz właściwe cechy konstrukcyjne, jak również czy jest proste w obsłudze, wydajne, wytrzymałe, a nawet ładne. Patrząc na to wszystko, mamy w głowie konkretny moment: tu i teraz. Ale skąd wiemy, że to, co dzisiaj wydaje się rozwiązaniem idealnym, spełni oczekiwania naszej działalności handlowej także później? Niemniej, Ergo to kasa, która niweluje podobne dylematy.

Elastyczne opcje w zakresie komunikacji i zarządzania ofertą

Przedsiębiorca, który wybiera model Ergo, ma do dyspozycji kilka ciekawych wariantów. Pierwsze z nich związane są z pojemnością bazy towarowej – podatnik decyduje, która wysokość tego parametru najbardziej mu odpowiada: 4 000, 6 000, czy 8 000 PLU. Oprócz tego, stosując kasę marki Posnet w nieco szerszym systemie sprzedaży, sam ustali, jakie rozwiązania komunikacyjne okażą się dla niego najwygodniejsze. Do dyspozycji mam 3 moduły rozszerzeń: ! (USB, 2 RS-232), II (USB, 2 RS-232, Wi-Fi, Bluetooth) i III (USB, 2 RS-232, modem 3G).

Posnet Ergo – pozostałe właściwości

Poza wymienionymi wyżej udogodnieniami, Posnet Ergo, nawet w swojej bazowej wersji, zdecydowanie reprezentuje współczesne, nowoczesne technologie sprzedaży. Kasa fiskalna zapisuje kopie paragonów w formie cyfrowej na kacie pamięci. Dodatkowo, oferuje sprawny wydruk paragonów (także z dowolną grafiką i NIP-em nabywcy), port USB i połączenie z szufladą kasową i przejrzyste wyświetlanie komunikatów na 2 ekranach LCD. A przy tym wszystkim jest niezwykle wytrzymała na intensywną eksploatację, wilgoć i kurz oraz charakteryzuje się stylowym, nowoczesnym wzornictwem. Wszystkie te atuty sprawiają, że Ergo spełnia oczekiwania różnych działalności handlowych. Chcesz znać więcej możliwości tego urządzenia? Poznaj tę kasę fiskalną!

A co w związku z dalszym rozwojem przedsiębiorstwa?

W końcu, jak już wspomnieliśmy, to, co dziś znakomicie zdaje egzamin ze skutecznego usprawniania sprzedaży, jutro może się okazać rozwiązaniem niewystarczającym. Posnet Ergo umożliwia jednak rozbudowę technologii handlowych wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Podatnik ma szansę doposażyć swoje urządzenie rejestrujące w brakującą liczbę PLU (do granicy 8 000) oraz opcje połączeń bezprzewodowych. Dlatego kasa marki Posnet nie obawia się metamorfoz biznesu – jest za to w stanie im wtórować.

1 Comment

  1. irek
    6 marca, 2017

    wg mnie to jedno z najciekawszych rozwiazan fiskalnych ostatnich lat. a przynajmniej jedno z najlepszych w czasie, gdy ja kupowalem kase (zdecydowalem sie wlanie na ergo)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *