Niewielka drukarka do punktu handlowo-usługowego

drukarka fiskalna Elzab Zeta

Nierzadko zdarza się, że rozwiązania oferowane przez kasę fiskalną są dla danego przedsiębiorstwa niewystarczające. Wtedy wybór pada na drukarkę o znacznie wyższych parametrach użytkowych (przynajmniej niektórych). Ale co, jeśli ta sama firma charakteryzuje się niedużym stanowiskiem pracy? Czy za szerokimi możliwościami urządzenia rejestrującego sprzedaż musi iść też jego duża konstrukcja? Okazuje się, że wcale nie – najlepszym tego przykładem jest model Elzab Zeta.

„Nieduży, foremny sześcianik”, czyli budowa modelu Zeta

Wymagania, jakie stawia prowadzona przez nas działalność handlowa, wcale nie muszą iść w parze z wielkością samego punktu handlowo-usługowego. Dlatego pomimo dużego natężenia ruchu i szerokiego asortymentu, możemy zwyczajnie mieć do czynienia z dość ograniczoną przestrzenią stanowiska pracy. Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? Oczywiście, nie rezygnować z naszego komfortu pracy. Wręcz przeciwnie – wybrać urządzenie fiskalne, które wpasuje się w środowisko miejsca prowadzenia handlu.

Dlaczego właśnie Elzab Zeta? Ponieważ oprócz atrakcyjnych możliwości, jakie oferuje, posiada dodatkowo bardzo małe gabaryty, zamykające się w wymiarach 170 x 111 x 90 mm. W dodatku, waga drukarki nie przekracza 1 kg, zatem urządzenie można bez trudu, w dowolnym momencie przenieść z miejsca na miejsce. Pomijając już elegancki, nowoczesny design (który jednak, co pokazują obecne czasy, też zyskuje na znaczeniu), Zeta posiada prostopadłościenną obudowę, przez co tym łatwiej wkomponowuje się w przestrzeń stanowiska pracy, zapewniając maksimum wygody podczas obsługi klientów. Tym bardziej, że podatnik ma możliwość zamówienia nowoczesnego, dużego wyświetlacza wolnostojącego, dedykowanego właśnie tej drukarce.

Drukarka fiskalna marki Posnet to nie tylko konstrukcja!

Jak łatwo się domyślić, atrakcyjne rozwiązania modelu Zeta nie kończą się na samej budowie. To nadal urządzenie, które jest w stanie udźwignąć powagę zadań prężnie działającego przedsiębiorstwa. Drukarka jest w stanie obsłużyć bazę towarową rzędu aż 300 000 PLU! Ponadto, dysponuje różnymi złączami komunikacyjnymi (RS-232, USB), posiada opcję zapisu elektronicznej kopii paragonów, a o jej wydajności najlepiej świadczy gwarancja 50 km przebiegu głowicy. Zeta współpracuje z najpopularniejszymi programami sprzedażowymi, a oprócz tego posiada szybki, prosty w obsłudze mechanizm drukujący.

Dlatego też drukarka marki Posnet stanowi najlepszy dowód na to, jak wiele są w stanie zaoferować tak niewielkie urządzenia fiskalne. Możecie się o tym przekonać, sięgając po dalsze informacje na temat tego modelu, dostępne na tej stronie internetowej. Najcenniejsze będą jednak Wasze komentarze i opinie, dotyczące opisanego urządzenia. Piszcie śmiało!

1 Comment

  1. Paweł
    6 października, 2016

    Do mnie bardziej przemówiła inna drukarka tego producenta, D10.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *