Oprogramowanie o ogromnych możliwościach? Insert Subiekt GT!

Oprogramowanie Insert Subiekt GT

Nie ma chyba przedsiębiorcy, który nie chciałby szybko i sprawnie zarządzań różnymi obszarami w swojej działalności gospodarczej. Błyskawiczne oraz efektywne realizowanie wielu zadań firmowych przekłada się przecież na wyższe zyski oraz rozwój biznesu. Współcześnie pomagają w tym różnego rodzaju rozwiązania technologiczne, m.in. wszechstronne programy sprzedażowo-magazynowe. A doskonałym przykładem takiego oprogramowania jest Insert Subiekt GT.

Przyjazne i kompleksowe zarządzanie sprzedażą

Oprogramowanie Subiekt GT z pewnością zalicza się do grona najpopularniejszych narzędzi informatycznych, które służą do zarządzania sprzedażą. Użytkownicy tego programu podkreślają często, że nie jest on trudny w obsłudze. W dużej mierze wpływa na to przyjazny interfejs operatora i fakt, że korzystanie z poszczególnych modułów przypomina używanie przeglądarki internetowej. Równocześnie jednak, oprogramowanie marki Insert zapewnia dostęp do naprawdę rozbudowanej funkcjonalności. Wystarczy wspomnieć o tym, że program Subiekt pozwala na kompleksowe nadzorowanie pracy różnych urządzeń elektronicznych, m.in. kas i drukarek fiskalnych, wag elektronicznych oraz czytników kodów kreskowych. Ponadto, przy użyciu tego narzędzia można zdefiniować wszystkie rodzaje dokumentów handlowych, np. paragony czy faktury VAT.

Program do nadzorowania firmowego magazynu

Istotnym ogniwem Insert Subiekt GT jest moduł magazynowy. Przy jego zastosowaniu można bowiem w kompleksowy sposób zarządzań firmowym asortymentem. Program marki Insert umożliwia m.in. stworzenie i modyfikowanie kartoteki towarów, usług, opakowań zwrotnych oraz kompletów. Oprogramowanie pozwala też na wprowadzenie zaawansowanej kalkulacji cen. Co więcej, pozycje znajdujące się w bazie programu można precyzyjnie zdefiniować. Wystarczy dołączyć do nich indywidualne opisy oraz zdjęcie.

Przy okazji warto wspomnieć o tym, że Subiekt GT oferuje też prowadzenie rozbudowanej bazy kontrahentów. Wspomniane narzędzie umożliwia więc szybkie uzyskanie najważniejszych informacji na temat współpracy z poszczególnymi dostawcami oraz klientami. A to z kolei sprawia, że Insert Subiekt GT sprawdza się jako program typu CRM, służący do budowania i podtrzymywania korzystnych relacji z kontrahentami.

Rozszerzenia do Subiekt GT

Co jeszcze wyróżnia omawiane tu oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe? Na uwagę przedsiębiorców na pewno zasługuje fakt, że Insert Subiekt GT można dostosować do potrzeb konkretnej działalności gospodarczej. A pozwalają na to różne rozszerzenia standardowych modułów programu komputerowego. Dobrym przykładem dodatkowej funkcjonalności tego oprogramowania jest jego zaawansowana wersja, czyli Subiekt GT Sfera. To rozwiązanie zapewni m.in. wdrożenie własnych modyfikacji czy tworzenie indywidualnych raportów i analiz. Poza tym, wspomniany wariant pozwoli na wystawianie faktur seryjnych, obsługę zamówień złożonych w sklepie internetowym czy zbiorczą kalkulację cen.

 

Insert Subiekt GT to bez wątpienia bardzo ciekawa propozycja dla firm, które wymagają wdrożenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Jeżeli mieliście już styczność z tym oprogramowaniem, to zachęcamy do podzielenia się własnymi doświadczeniami 😉

1 Comment

  1. Mateusz
    11 stycznia, 2018

    fajnie, ze sam standardowy program jest dość funkcjonalny, a można jeszcze go rozwijać precyzyjniej pod kątem danej działalności. takie rozwiązania zawsze w cenie 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *