Nowatorska kasa z wbudowanym tabletem. Poznajcie Novitus Next

Innowacyjna kasa fiskalna Novitus Next

W branży fiskalnej mieliśmy już do czynienia z integrowaniem różnych rozwiązań technologicznych. Była drukarka rejestrująca połączona z komputerem, były kasy współpracujące na stałe z szalką ważącą. Od kilku lat podatnicy mogą też korzystać z urządzeń z panelami dotykowymi. Ale kasa z wbudowanym tabletem, systemem operacyjnym Android oraz dostępem do aplikacji chmurowej…? Poznajcie Novitus Next, czyli urządzenie, które wyznacza zupełnie nowe standardy w branży.

Intuicyjna w obsłudze kasa fiskalna

W wielu przedsiębiorstwach to właśnie kasa fiskalna jest urządzeniem elektronicznym, z którego korzysta się zdecydowanie najczęściej. Dlatego nie bez znaczenia pozostaje komfort obsługi tej technologii. A trudno wyobrazić sobie łatwiejsze prowadzenie sprzedaży, niż korzystanie z obszernego panelu dotykowego. W przypadku Novitus Next, ekran użytkownika ma wielkość aż 7”. Dodatkowo, operator tej kasy fiskalnej może skonfigurować wybrane parametry obrazu, m.in. ustawić zakres wyświetlanych funkcji. A to nie wszystkie udogodnienia…

W związku z tym, że Novitus Next jest kasą zintegrowaną z tabletem, użytkownik tego modelu może też korzystać z zalet systemu operacyjnego Android. Oprogramowanie znane ze smartfonów już w standardzie zapewnia dostęp do praktycznych aplikacji, np. poczty elektronicznej e-mail, bazy kontaktów, galerii oraz kalendarza.

Pełna kontrola nad działalnością gospodarczą

Zgodzicie się chyba, że w dzisiejszych czasach sprawdzone informacje są na wagę złota. Ich posiadanie często decyduje o sukcesie bądź jego braku. Nie inaczej jest z danymi firmowymi, np. tymi podsumowującymi efekty sprzedaży konkretnych elementów asortymentu. To na ich podstawie można często zaplanować różne działania, które umacniają pozycję przedsiębiorstwa na rynku, m.in. promocje czy rozszerzenie albo zawężenie oferty. Teraz wspomniane informacje można uzyskać nie tylko za sprawą różnego typu programów dla firm. Wszechstronną analizę biznesu zapewnia też kasa fiskalna Novitus Next.

Urządzenie już samo w sobie oferuje stworzenie rozmaitych raportów i zestawień, m.in. tych dotyczących sprzedaży czy kasjerskich. W modelu Next najważniejsze jest jednak to, że podatnik zyskuje pełen dostęp do aplikacji chmurowej NoviCloud. I właśnie to narzędzie, za pośrednictwem przeglądarki internetowej, pozwala na wszechstronne zarządzanie biznesem (podczas pracy w trybie online).

Interfejsy komunikacyjne i kopia paragonów

Można chyba zaryzykować postawienie tezy, że Novitus Next poradzi sobie nawet podczas pracy w najbardziej innowacyjnych systemach sprzedaży. I nie chodzi tylko o to, że urządzenie obsługuje różnego rodzaju interfejsy komunikacyjne: 3 x RS-232, USB oraz Ethernet. Obecność kilku portów na pewno sprawia, że model Next może płynnie współpracować z pozostałymi elementami rozwiązania systemowego dla firmy. Ogromne wrażenie robi jednak brak limitu w bazie towarowej. Innymi słowy, kasa fiskalna Novitus obsłuży dowolną liczbę pozycji PLU, które zostaną zapisane przez użytkownika. A jeśli jeszcze dodamy do tego, że urządzenie zostało wyposażone w moduł kopii elektronicznej i zapewnia backup danych w chmurze… Otrzymamy kompletną technologię sprzedaży i chyba największe osiągnięcie w dotychczasowej historii polskiej branży fiskalnej.

Najnowsza kasa fiskalna Novitus – Next.

1 Comment

  1. Zigbi
    20 października, 2017

    Brzmi, wygląda i w ogóle bajerancko 😀 ale czy to rzeczywiście praktyczne rozwiązania? przydatne? potrzebne? chętnie posłucham/poczytam użytkowników Next’a 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *